Dom

Agrowłókniny – czym są i jakie spełniają zadanie? Sprawdziliśmy!

Agrowłóknina kojarzyć może się nam z podłożem. I bardzo słusznie, albowiem w gruncie rzeczy jest to kładzione włókno polipropylenowe. Posiada szerokie zastosowanie, dzięki swoim właściwościom. Dziś opowiemy więcej na jej temat, oraz odpowiemy, gdzie możemy kupić ją w najbardziej przystępnej cenie. Zapraszamy!

Agrowłóknina – zacznijmy od początku

Produkt, jakim jest agrowłóknina, jest potocznie znana i używana w szerokorozumianym ogrodnictwie. Stosuje się ją do ochrony roślin, oraz do przyśpieszania ich wzrostu. Gdy znamy już ten podstawowy zakres, często przypomina nam się czarna agrowłóknina, którą mieliśmy okazję widzieć na Polach i terenach rolnych, na terenie całej Polski i nie tylko.

Jeśli chodzi o zastosowanie, wyróżniamy dwa rodzaje agrowłóknin. Przykładowo agrowłókniny do okrywania zimowego (biała agrowłóknina). Drugim rodzajem jest agrowłóknina przeznaczona do ściółkowania gleby (czarna agrowłóknina). Dzięki szerokiemu zastosowaniu, zarówno jedna jak i druga może być wykorzystana na polu, w ogrodzie, oraz w nieogrzewanych szklarniach, a także w tunelach foliowych.

Oprócz rodzajów agrowłoknin, możemy wyróżnić także dużą ilość materiałów, z których są one wykonane. Przykładowo agrowłóknina do okrywania i osłaniania roślin może być wykonana z włókna wiosennego P-17, P-19, wiosenno-zimowa P-23 i zimowa P-50. Jak wyjawiają nam oznaczenia, są to agrowłókniny przeznaczone na konkretne pory roku.

Gdzie znajdę agrowłókninę w najlepszej cenie?

Wiedząc już czym jest agrowłóknina i jak możemy ją wykorzystać w obrębie naszej działki warto jest się zastanowić, gdzie możemy pozyskać ją taniej. Tutaj z pomocą przychodzi nam Internet, który do naszej dyspozycji oddaje sklepy internetowe z agrowłókniną w bardzo atrakcyjnej cenie.

W sieci agrowłóknina jest dostępna taniej, ze względu na mniejszą marżę, które nakładają sklepy internetowe. Dzięki temu możemy pozyskiwać te i inne produkty i akcesoria ogrodnicze w zdecydowanie niższych cenach niż te, które widoczne są w sklepach naziemnych.

Jeśli chodzi o płatność i wysyłkę, tutaj również wszystko zostało odpowiednio dopilnowane. Do naszej dyspozycji są bezpieczne płatności, a także bardzo szybka wysyłka na wskazany adres. Dzięki temu zakup jest wykonany szybko i sprawnie, bez najmniejszych problemów.

Poszukując taniej i dobrej agrowłókniny możemy więc w prosty sposób skorzystać z dobrodziejstw sieci, która daje nam do dyspozycji sklep z tanim zakupem produktu, którego w tym momencie poszukujemy.

Gorąco polecamy skorzystanie z takiego rozwiązania.