Life Style

Apaszka- niekoniecznie tylko jako ozdoba na szyję

Duża jedwabna apaszka ma ogromny, modowy potencjał. Popularne instagramerki, modelki i fashionistki z całego świata, noszą je często jako top zawiązywany na szyi czy na plecach. Jest to świetny zamiennik dla klasycznego tank topu czy bluzki na ramiączkach. Taki jedwabny „top” wygląda przepięknie z szerokimi dżinsami i klapkami na obcasie w stylu Bottega Veneta. Do takiego zestawu pasują tylko „szybkie” okulary i mamy gwarancję piorunującej stylizacji.

Taki jedwabny top świetnie wygląda też np. ze spódnicą solejką i modnymi sandałami na grubej podeszwie. Apaszkę możemy też nosić przeplecioną biżuteryjnie we włosach czy jako nakrycie głowy. Wygląda to efektownie i po prostu fajnie. Apaszki mają to do siebie, że przyciągają wzrok. Niezależnie od kolorystyki czy wzornictwa, stanowi piękny dodatek czy element ubioru.

Nie musimy od razu inwestować w jedwabną chustkę od domu mody Hermés czy domu mody Louis Vuitton. Dużo jedwabnych apaszek znajdziemy w vintage sklepach, sklepach z używanymi perełkami od projektantki (bardzo duży wybór, gwarancja oryginalności; pojedyncze, unikalne sztuki), czy w second handach. Porządna jedwabna apaszka to dodatek, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Dodaj komentarz