Komputery

Papier to przeżytek – czas na ebooki!

Czytanie książek od zawsze było oznaką wysokiej inteligencji. Człowiek mądry to zarazem człowiek oczytany. Książki zdobyć było jednak nieporównywalnie trudniej niż dziś. Piękne, oprawione w skórę wydania były niesamowicie drogie i mogli sobie na nie pozwolić jedynie najbogatsi. Rewolucję przyniósł wynalazek druku, kolejna rewolucja odbywa się dziś, na naszych oczach. I jest nią pojawianie się na rynku czytelniczym tanich ebooków.

W kwestii łatwości dostępu do książki jest to zupełnie inna jakość. Szybko i wygodnie możemy sięgnąć dziś po bardzo wiele pozycji dostępnych na rynku czytelniczym. Można powiedzieć, że wszystkie snujące się tytuły wychodzą dziś nie tylko w tradycyjnej formie papierowej, ale też jako tanie ebooki.

Dla czytelników jest to niebywałe ułatwienie. Z tego względu nawet konserwatyści powinni przyjrzeć się bliżej dzisiejszemu rynkowi czytelniczemu i przekonać się do tanich ebooków. Kto raz spróbuje, nie wróci do papieru! Dziś liczy się głównie czas i wygoda. A ebooki zapewniają to wszystko!

Dodaj komentarz