Komputery

Wieczorny seans z pakietem Netflix

Jesienna aura zbliżyła się do nas wielkimi krokami, coraz częściej decydujemy się na pozostanie w domach ze względu na mało zachęcającą pogodę. Wielu z Was myśli o ciepłym kocyku, herbatce i ciekawym filmie. Jeśli nie chcecie oglądać powtórek w telewizji oraz beznadziejnych paradokumentów to zachęcamy do wyboru jednego z pakietów Netflix na Tanie Premium – https://taniepremium.pl/produkty/

Coś dla dwojga – netflix dla par

Nasze drugie połówki są najbardziej wymagającymi widzami, oczekują od nas wyboru dobrego repertaru nie pomagając w żaden sposób. Do najlepszych wyborów możemy zaliczyć „Dom z papieru”, który opowiada o napadzie ośmioro przestępców na mennicę narodową Hiszpanii. Zapewniam, że nikt z Was nie jest w stanie przewidzieć co się wydarzy, to niezwykle nieprzewidywalny serial, który łączy kino akcji, romans i dramat. Produkcja przyciągnęła miliony widzów na całym świecie. Z bardziej tajemniczych filmów polecam „Riverdale”, to historia o nastolatkach, którzy zmagają się z licznymi problemami i dramatami w swoim mieście. Doświadczymy tutaj licznych romansów, zauroczeń, kłamstw, a także niewyjaśnionych zagadek. Fabuła kręci się wokół śledztw prowadzonych przez licealistów. Możemy się tutaj zarówno pośmiać, jak i być zdenerwowanym co może się zaraz wydarzyć. Oba seriale zawierają kilka sezonów, aby obejrzeć wszystkie odcinki, polecamy dłuższy pakiet Netflix na 60 dni.

Kino dla twardzieli – męskie na netflix

Są filmy, które w żaden sposób nie przypadną wrażliwszej widowni do gustu. Zaliczamy do nich produkcje, które są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ze względu na poruszaną tematykę, słownictwo, jak i brutalność. Moim numerem jeden jest najnowszy serial „My Name”. Jest to południowokoreańska produkcja, która od pierwszego odcinka jest przesycona brutalnością i wielkim dramatem głównej bohaterki. Serial niesamowicie wciągający, szkoda tylko, że sezon skończył się na 8 odcinkach. Do zapoznania się z krótkimi produkcjami wystarczą krótkoterminowe pakiety Netflix.

Nastolatkowie górą – netflix dla młodzeży

W bibliotece filmów i seriali znajdziemy przeważającą tematykę nastolatków i ich problemów. Nie jest to przypadek, ponieważ do największej części widowni zaliczamy osoby w młodym wieku, które uczęszczają jeszcze do szkół średnich i wyższych. Do najchętniej oglądanego serialu można zaliczyć „Sex Education”, który zrobił furorę wśród młodzieży. Główny bohater, który jest nastoletnim prawiczkiem, naśladuje swoją mamę i zostaje szkolnym seksuologiem. Dość kontrowersyjną produkcją jest „13 powodów”, jest to historia o samobójstwie uczennicy, która nie poradziła sobie z problemami dorastania i nie tylko. Aby być na bieżąco i oglądać najlepsze seriale wybierz roczny pakiet Netflix w najlepszej cenie na rynku.